MURAT OZ

  • designer
  • consultant
  • copywriter

Murat Öz,
Dijital Medya Danışmanı

Kurtuba Ajans & MuMedia kurucusu. 

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünden 2012 yılında mezun oldum. 2014 yılında aynı anabilim dalında yüksek lisansa girdim. Aynı yıl Kurtuba Reklam Ajansı’nı kurarak reklam alanında kurumsal hizmet vermeye başladım.
Takip eden yıllarda CardCerd onaylı ISO 9001 Kalite Mühendisliği programına katıldım. Yine aynı yıl içinde IRCA QMS Başdenetçisi oldum.

Adobe ve HTML eğitimlerimden sonra tematik / mevsimlik olarak hazırlanan Z Dergisi yazı işleri müdürlüğü görevini üstlendim. Yine bu süre içinde iki ciltlik editoryal bir eser hüviyetinde olan Kültür Vadisi kitabını yayına hazırladım.

Yaklaşık 10 yıl boyunca birçok kuruma iletişim danışmanlığı hizmeti verdim. Birçok sivil toplum kuruluşunda etkin olarak görev aldım. Paneller düzenledim, dersler verdim. Dünyanın ilk ve en büyük uluslararası kayıtlı elektronik sertifika ve akıllı kimlik kart akreditasyon kuruluşu olan CardCerd işbirliğiyle farklı takvimlerde, Uluslararası Onaylı Sosyal Medya Uzmanlığı eğitimleri düzenledim.

Hâlen İstanbul Kültür Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi, Yeni Medya ve İletişim Bölümü’ndeyim.

Uzmanlıklarım

90%
Adobe

Photoshop, InDesign, Premiere Pro, Audition, Lightroom

85%
Sosyal Medya

Instagram, Google, Facebook, Linkedin, Twitter, Youtube

95%
Dijital Pazarlama

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), İçerik Pazarlama, Sosyal Medya Pazarlamacılığı, Tıklama Başına Ödeme (PPC), Satış Ortaklığı Pazarlamacılığı, Yerel Reklamcılık Pazarlama Otomasyonu, E-posta Pazarlamacılığı, Online Halkla İlişkiler, Inbound Pazarlama

75%
Web Sitesi

HTML, WordPress

My Works

Follow Me

Subscribe and get my latest photos and news.

Sayfa içeriğinin korunması adına sağ tık işlevi devre dışı bırakılmıştır.